Midden in de Betuwe vormt Van der Valk Hotel Tiel een zeer aantrekkelijke locatie voor grote congressen. Hier vindt u alle ruimte om verder te groeien. De uitstekende congresfaciliteiten en de warme gastvrijheid
vormen ideale omstandigheden voor uw congres. Niets staat een succesvolle meeting nog in de weg. Van der Valk Hotel Tiel is genomineerd als Beste Congreslocatie van het Jaar 2023.
“Steeds meer groepen weten ons te vinden”, zegt Romy van Breda, manager sales & marketing van Van der Valk Hotel Tiel. “We hosten veel verschillende groepen, zowel nationaal als internationaal.”
Zalen
Wie bij Van der Valk Hotel Tiel een zaal wil reserveren, heeft de keuze uit zeventien zalen. De beide grootste zalen op de begane grond kunnen gecombineerd. Hierdoor wordt er ruimte gecreëerd voor congressen met 2.000 bezoekers. De overige zalen zijn kleiner en zeer geschikt voor kleinere congressen en als ruimtes voor deelsessies. Het hotel heeft 185 kamers, waardoor het uitermate geschikt is voor meerdaagse en internationale congressen.
Ook op het gebied van beeld en geluid is alles goed geregeld. “Alle zalen zijn standaard voorzien van de meest gevraagde audiovisuele middelen”, vertelt Romy. “Als u echter specifi eke apparatuur wenst, is dat geen probleem. Via onze vaste partner kunnen we hierin voorzien.”
Klassiekers en wereldbuffet
Van der Valk Hotel Tiel heeft een groot restaurant waar u uiteraard smakelijk kunt genieten van de bekende Valk klassiekers zoals de schnitzel, maar ook serveren zij nationale, internationale en seizoen gerechten. Op het gezellige Rijnplein van het hotel krijgt u ongetwijfeld een ontspannen vakantiegevoel. Hier kunnen heerlijke wereldgerechten worden geserveerd, waarbij de lekkerste gerechten uit allerlei landen voor uw gasten klaarstaan. En wat dacht u van een gezellige borrel in de Skybar met uitzicht over de hele Betuwe? Dat ontspannen gevoel ervaart u ook in de uitgebreide spa- en wellnessfaciliteiten
en het heerlijke zwembad. Ruimte voor ontspanning maakt uw congres op voorhand al een succes.
Van der Valk Hotel Tiel is eenvoudig te bereiken via de A15. Er zijn 600 parkeerplaatsen op eigen terrein, die gratis toegankelijk zijn voor hotelgasten. Er zijn laadpalen, een carwash en een tankstation beschikbaar.