The Beach is een indoor beachvolleybal centrum, gelegen in de oude bloemenveiling van Aalsmeer. De locatie wordt zeer gewaardeerd voor meetings en bedrijfsfeesten. Ook particulieren weten deze ontspannen plek te vinden. The Beach heeft, als vrijwel de eerste van Europa, een indoor beachvolleybal centrum opgezet. Inmiddels vieren zij al bijna hun 25-jarig bestaan. Welcome to the beach! In gesprek met Lisette van der Bent.
Unieke locatie
The Beach biedt een unieke locatie, met buiten- en binnenvelden waar van alles mogelijk is. Denk aan teamactiviteiten, trainingen en clinics. Binnen is het zand verwarmd, wat zorgt voor het optimale strandgevoel. “ Wij hebben diverse meetingzalen en restaurants, geschikt voor zowel particulieren als bedrijven. De oude veilingtribune wordt nog steeds gebruikt en is een veel gekozen optie voor meetings en productpresentaties”.

Huidige stand van zaken
Dat Covid-19 nog steeds onder ons is, brengt uiteraard beperkingen met zich mee. Hoe gaat The Beach om met de huidige coronamaatregelen? “Wij ontvangen minder gasten tegelijk en de groepen worden goed van elkaar gescheiden. Sowieso plaatsen wij hen niet met elkaar in dezelfde ruimte. Wij beschikken over veel verschillende ruimtes, met diverse in- en uitgangen. Zo kunnen wij in ons restaurant 100 gasten ontvangen, maar in andere ruimtes 30 of 200 gasten. Dit is verschillend. Bij ons kan men ook terecht voor evenementen op maat. Denk hierbij aan een bedrijfsfeest of grote presentaties. Wij kleden het thema geheel naar wens aan. Momenteel ontvangen wij max. 200 gasten voor een bedrijfsfeest, wat normaliter 800 gasten zijn.”.

Van alle markten thuis
The Beach blijkt van alle markten thuis te zijn. Men kan hier terecht voor een meeting, leuke activiteiten, een borrel of een bbq. Doordat er zoveel mogelijkheden zijn, hoeven gasten zich niet te verplaatsen naar een andere locatie. “Wij organiseren beachvolleybal toernooien, clinics en een beach olympics programma, welke gebaseerd is op de Olympische spelen. Ook bieden wij diverse andere teamactiviteiten aan, zoals het uitbeelden van sporten, estafettegames, balansspellen en Robinson at the Beach (Expeditie Robinson). Bij laatstgenoemde wordt het team in kampen ingedeeld en gaat men op het veld de strijd aan met collega's. Bij ons kun je tevens terecht voor workshops, bijvoorbeeld percussieworkshops of een cocktail workshop”. Zowel teamactiviteiten en vergaderingen, als workshops en sportieve programma's vallen onder het aanbod van The Beach. Als aansluitende mogelijkheid kan men de gekozen activiteiten afsluiten met een borrel of bbq.
“Wij beschikken over diverse barpunten waar gasten met een groep samen kunnen zijn en niet met andere groepen in contact komen. Vooral in deze tijd achten gasten dit van groot belang”.
Wenst u meer informatie over de mogelijkheden voor een meeting of bedrijfsfeest bij The Beach? Bezoek dan: https://www.beach.nl/